Місце під сходами: дизайнерські рішення

 дизайнерські рішення

Якщо ви остаточно визначилися із різновидом та іншими особливостями сходів вдома, саме  настав час подумати про те, чим заповнити вільне місце під сходовою конструкцією. В мережі ви знайдете чимало цікавих і нестандартних дизайнерських рішень, що просто неможливо переглянути без захоплень та непереборного бажання зробити щось подібне у своєму будинку. Розглянемо кілька ідей для оформлення простору навколо сходів в просторному будинку чи невеличкій квартирі.

Отоже, почнемо наш огляд: ідея №1. Одне із найпопулярніших та, мабуть, найзручніших ідей – шафа, комора або гардеробна. Місце під сходами http://amaister.com.ua/services/stairs стане чудовою схованкою для вашого одягу, продуктів та інших речей, якщо ніша невеликого розміру. Ви з легкістю можете проектувати у цьому місті красивий комод або ж ряд висувних ящиків, які можна заповнювати взуттям чи, наприклад, дитячими іграшками. Або ж, якщо сходи "ведуть" із кухні Ви можете зекономити місце розмістивши під ними тумби під посуд чи навіть побутову техніку.

Якщо ніша значно більша, спробуйте помістити сюди санвузол, туалет. Втім, у цьому випадку слід дотримуватися відповідних норм, інженерних комунікацій. Таке дизайнерське рішення можна втілювати, якщо мінімальна довжина стелі становить не менше двох метрів, а ширина санвузла – не менше 1, 2м.

 дизайнерські рішення

Затяті книгомани можуть створити під сходовою кострукцією красиву бібліотеку. Коли кількість книг дуже велика і в кімнаті чи кабінеті їх нікуди складати, місце під сходами стає справді рятівним колом і, звісно ж, цікавим елементом інтер’єру. Не забудьте про зручні полички. Коли ж книг не так багато, попрацюйте над стильним стелажем, розбавте полиці з книгами, так званими, дрібними елементами дизайну - статуетки, рамки з фото чи, наприклад, винагороди в спортивних досягненнях.

Простір під сходами з легкістю може перетворитися на затишне місце відпочинку. Якщо місця зовсім мало, помістіть під сходову конструкцію невеличкий диванчик із декоративними подушками чи просто поставте кілька вазончиків. Для гостей – захоплення, для вас – комфорт і радість.

Зазначимо також, що ніша під сходами у майбутньому може стати також ігровою кімнатою для дітей, компактним гаражем для велосипедів та візочків, зручною винотекою, маленьким кабінетом чи кухнею, хатинкою для кота чи собаки і навіть акваріумом.  У цьому випадку –  продукуйте креатив і не стримуйте свою фантазію!